Pracownicy

KADRA MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ
W HAJNÓWCE
UL. 11 Listopada 24

Dyrektor

mgr Barbara Zdzisława Wasiluk

pokój nr 2

Wicedyrektor

Luba Markiewicz

 pokój nr 13

Główny administrator

mgr Barbara Przybyłowska

pokój nr 13

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Sekretariat

Izabela Stachulec

pokój nr 1

Pracownik gospodarczy

Dorota Gryńczuk
Jan Trofimiuk

Informatyk

Rafał Gryc

 pokój nr 10

KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy

mgr Ewa Sawczyńska

pokój nr 11

Księgowi

mgr Emilia Stepaniuk

mgr Jacek Jańczuk

pokój nr 12

POMOC SPOŁECZNA

mgr Ewa Ostaszewska

pokój nr 4

Rejon I

Armii Krajowej od Policji, Kolejki Leśne, Celna, 11-go Listopada, Grunwaldzka, Klonowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Topolowa, Leszczynowa, Orzechowa, Kasztanowa, Jaśminowa, Jaworowa, Ślusarska, Bednarska, Stolarska, Ciesielska, 3-go Maja od skweru.

mgr Małgorzata Gdowska

pokój nr 4

Rejon II

Armii Krajowej 2-14, Sienkiewicza, Prusa, Kraszewskiego, Staszica, Kołłątaja, Żeromskiego, Handlowa, Łowcza, Białowieska, Torowa, Partyzancka, Rawickiej, Orzeszkowej, Skłodowskiej, Konopnickiej, Nałkowskiej, Małomiejska, Piłsudskiego, Międzytory, Łagodna, Cicha, Słoneczna, Wesoła, Bliska, Miła.

mgr Marzena Patejuk, Ewelina Koziak

pokój nr 3

Rejon III

Górna od toru do Bielskiej, Botaniczna, Bielska, Żwirowa, Bagienna, Wąska, Polna, Niecała, Prosta, Nowa, Złota, Stalowa, Granitowa, Graniczna, Bajeczna, Metalowa, Marmurowa, Kamienna, Targowa do Prostej, Grabowa, Batorego, Fabryka Chemiczna, Filipczuka, Sołoniewicz

mgr Aniela Tryk

pokój nr 4

Rejon IV

Targowa, Dolna, Poddolna, Kwiatowa, Warzywna, Owocowa, Elektryczna, Sadowa, Kłosowa, Zbożowa, Krótka, Południowa, Siewna, Okopowa, os. Milenium, Długa, 3-go Maja do skweru, Ściegiennego, Mostowa, Dziewiatowskiego, Kwiatowa, Urodzajna, Słonecznikowa, Pszeniczna, Żytni

 Halina Odyniec

pokój nr 3

Rejon V

Nowowarszawska od nr 3 do 23, Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego, Tuwima, Kolejowa, Kościuszki, Boh. Westerplatte, Ptaszyńskiego, Wojska Polskiego, Boh. Warszawy, Duboisa, Łąkowa, Kołodzieja, Wiejska, Werpachowskiego, Warszawska do Piłsudskiego, Mazury, Krzywa, Skarpowa, Mazurska, Mała, Piłsudskiego 50 i ulica Piłsudskiego od 2 przejazdu kolejowego, Klimek, Zaułek Targowy, Kosidłów, Jagiełły, Boczna, Wierobieja, Piaski.

 Janina Jabłońska

pokój nr 5

Rejon VI

Nowowarszawska od nr 23 do końca, Porejewo, Wydmuchowo, Stara Judzianka, Gajowa, Myśliwska, Obwodowa, Zwierzyniecka, Działkowa, Wrzosowa, Miodowa, Warszawska od krzyżówki z Piłsudskiego, Leśna, Sosnowa, Jodłowa, Spiżowa, Czeska, Cisowa, Świerkowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Magazynowa, Iglasta, Cyprysowa, Gruntowa, Górna, Pszczela, Dębowa, Akacjowa, Daleka, Poranek, Woskowa, Bartników.

mgr Krystyna Kośko

pokój nr 3

 mgr Adam Wróbel

pokój nr 4

Rejon VIII

Lipowa 65B, 67, 69 ABC, 71 ABC, 81, 87, 89, Lipowa od 3-go Maja do osiedla Podlasie, Jastrzębia, Sowia, Żurawia, Słowicza, Słomiana, Studzienna, Spadowa, Spiralna, Kołowa, Sokola, Podlasie, Żabia, Bociania, Kacza, Gęsia, Czajki, Wilgi, Gołębia, Łabędzia, Bażantowa, Pawia, Krucza, Jaskółcza.

 mgr Katarzyna Kendyś

pokój nr 5

Rejon IX

Osiedle przy ul. M. Reja

mgr Marta Kisielewicz

pokój nr 4

Rejon VII

Parkowa 2, 4, Zina 2, 3, 3A, Piłsudskiego 4, 4a, 4b,4c, 4d, 4e, 4f, Lipowa 39, 41B, 43ABC, 45ABC, 73 ABC, 75 ABC, 77 AB, 79 ABC, Rzeczna, Nadbrzeżna, Sportowa, Moniuszki, Chopina, Wieniawskiego, Szymanowskiego, Ogińskiego, Wróblewskiego, Białostocka, Fabryczna, Findera, Fornalskiej, Hibnera, Kniewskiego, Miłkowskiego, Łosia, Sarnia, Jelenia, Daniela, Niedźwiedzia, Rysia, Strzelecka, Rutkowskiego, Krasickiego, Zajęcza, Podmiejska, Poprzeczna, Krancowa.

mgr Magda Wawrzyniak

pokój nr 3

ASYSTENCI RODZINY

mgr Barbara Jaruga

pokój nr 8

mgr Ewa Seliwoniuk

pokój nr 3

KARTA DUŻEJ RODZINY, PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE

mgr Eugeniusz Jańczuk

pokój nr 14

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

OPIEKUNKI USŁUG ZWYKŁYCH

Zofia Fabiańska

Mariola Kolankiewicz

Iwona Kupa

OPIEKUNKI USŁUG SPECJALISTYCZNYCH

Paulina Pawłowska

Helena Golonko

Irena Jakociuk

ŚWIADCZENIA RODZINNE

Świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny

Kierownik działu

mgr Barbara Sienkiewicz-Surel

pokój nr 7

 Starszy administrator

mgr Paweł Kierdelewicz

pokój nr 6

Świadczenia opiekuńcze

 Starszy inspektor

mgr Tomasz Siebiesiuk

pokój nr 6

Świadczenia wychowawcze

mgr Agnieszka Bogdanowicz

pokój nr 8

ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA

Ul. Ks. I. Wierobieja 18

mgr Joanna Gubin

mgr Katarzyna Janiuk