Wykaz rejonów

Wykaz Rejonów Pracy i Pomocy Środowiskowej

wraz z określeniem pracowników socjalnych i przynależnych ulic obowiązujący

od dnia 1 lutego 2019 roku

Nr Rejonu

Rejon socjalny – Nazwy przynależnych ulic

Pracownik socjalny

Rejon nr I

Przedszkole Nr 3 i 5, Armii Krajowej (od policji), Bednarska, Brzozowa, Celna, Ciesielska, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejki Leśne, Leszczynowa, 11-go Listopada, 3-go Maja (od skweru), Stolarska, Ślusarska, Orzechowa, Topolowa, Boh. Westerplatte.

Ewa Ostaszewska

Rejon nr II

LO Nr 1, ZS Nr 1, Armii Krajowej (2-14), Białowieska, Bliska, Cicha, Handlowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Kraszewskiego, Łagodna, Łowcza, Małomiejska, Międzytory, Miła, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Partyzancka, Prusa, Sawickiej, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słoneczna, Staszica, Torowa, Wesoła, Żeromskiego.

Małgorzata Gdowska

Rejon nr III

ZS Nr 3 (SP 6 i GP 2), Bajeczna, Bagienna, Batorego, Bielska, Botaniczna, Fabryka Chemiczna, Grabowa, Graniczna, Granitowa, Górna (od torów do Bielskiej), Kamienna, Marmurowa, Metalowa, Niecała, Nowa, Polna, Prosta, Stalowa, Targowa (od Prostej), Złota, Żwirowa.

Marzena Patejuk

Rejon nr IV

Przedszkole Nr 1 i 2,Długa, Dolna, Dziewiatowskiego, Elektryczna, Kłosowa, Krótka, Kwiatowa, 3-go Maja (od skweru), Millenium, Mostowa, Okopowa, Owocowa, Poddolna, Południowa, Pszeniczna, Sadowa, Siewna, Słonecznikowa, Ściegiennego, Targowa, Urodzajna, Warzywna, Zbożowa, Żytnia.

Aniela Tryk

Rejon nr V

LO Białoruskie, Boczna, Boh. Warszawy, Duboisa, Jagiełły, Klimek, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołodzieja, Kosidłów, Kościuszki, Krzywa, Łąkowa, Mała, Mazurska, Mazury, Mickiewicza, Nowowarszawska (od nr 3 do 23), Piaski, Piłsudskiego (cała), Ptaszyńskiego, Skarpowa, Słowackiego, Tuwima,, Werpachowskiego, Wiejska, Wierobieja, Wojska Polskiego, Zaułek Targowy, Wrzosowa.

Magdalena Wawrzyniak

Rejon nr VI

ZDZ, SOSW, SP Nr 3, Akacjowa, Bartników, Cisowa, Cyprysowa, Czeska, Daleka, Dębowa, Działkowa, Gajowa, Gruntowa, Górna, Iglasta, Jodłowa, Leśna, Magazynowa, Miodowa, Modrzewiowa, Myśliwska, Obwodowa, Ogrodowa, Poranek, Poryjewo, Pszczela, Sosnowa, Spiżowa, Stara Judzianka, Świerkowa, Warszawska (cała), Woskowa,, Wydmuchowo, Zwierzyniecka, Nowowarszawska (od nr 23 do końca)

Janina Jabłońska

Rejon nr VII

ZSZ, Agatowa, Białostocka, Bursztynowa, Brylantowa, Chopina, Daniela, Diamentowa, Fabryczna, Jelenia, Krańcowa, Kryształowa, Lipowa (39, 41b, 43abc, 45abc, 73abc, 75abc, 77ab, 79abc), Łosia, Miłkowskiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Niedźwiedzia, Odległa, Ogińskiego, Parkowa (2 i 4),Podmiejska, Poprzeczna, Rysia, Rzeczna, Sarnia, Sportowa, Strzelecka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wróblewskiego, Zajęcza, Zina (2, 3, 3a).

Krystyna Kośko

Rejon nr VIII

ZS Nr 2 (SP 2 i GP 3), SP ZOZ, Bażantowa, Bociania, Czajki, Gęsia, Gołębia, Kacza, Kołowa, Krucza, Jaskółcza, Jastrzębia, Lipowa (od 3-go Maja do os. Podlasie, 67, 69abc, 71abc, 81, 87, 98), Łabędzia, Pawia, Podlasie, Słomiana, Słowicza, Sowia, Sokola, Spadowa, Spiralna, Studzienna, Wilgi, Żabia, Żurawia, Sołoniewicz, Filipczuka.

Adam Wróbel

Rejon nr IX

ZS Nr 1 (SP 5 i GP 1), Reja

Katarzyna Kendyś