Wykaz rejonów

Wykaz Rejonów Pracy i Pomocy Środowiskowej

wraz z określeniem pracowników socjalnych i przynależnych ulic obowiązujący

od dnia 9 grudnia 2022 roku

Nr Rejonu

Rejon socjalny – Nazwy przynależnych ulic

Pracownik socjalny

nr pokoju

nr telefonu

Rejon nr I

Armii Krajowej (od policji), Bednarska, Brzozowa, Celna, Ciesielska, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejki Leśne, Lema, Leszczynowa, Małomiejska, 11-go Listopada, 3-go Maja (od skweru), Stolarska, Ślusarska, Orzechowa, Torowa, Topolowa, Boh. Westerplatte.

Ewa Ostaszewska

Rejon nr II

Bajeczna, Bagienna, Bielska, Botaniczna, Graniczna, Górna od torów do Bielskiej, Kamienna, Marmurowa, Metalowa, Niecała, Nowa, Polna, Prosta, Stalowa, Targowa, Złota, Żwirowa.

Ewa Seliwoniuk

Rejon nr III

Armii Krajowej (2-14), Batorego, Fabryka Chemiczna, Grabowa, Sołoniewicz, Filipczuka.

Marzena Patejuk

 

Rejon nr IV

Nowowarszawska 3-21, Piłsudskiego 4 A, 4 B, 4 C, 4 D, 4 E, 4 F.

Aniela Tryk

 

Rejon nr V

Białowieska, Boczna, Boh. Warszawy, Duboisa, Jagiełły, Klimek, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołodzieja, Kosidłów, Kościuszki, Krzywa, Łąkowa, Łowcza,Mała, Mazurska, Mazury, Mickiewicza, Piaski, Piłsudskiego (oprócz nr 4 A, 4 B, 4 C, 4 D, 4 E, 4 F i oprócz nr 16, 18, 20, 22, 24, 26), Ptaszyńskiego, Skarpowa, Słowackiego, Tuwima, Werpachowskiego, Wiejska, Wierobieja, Wojska Polskiego, Zaułek Targowy.

Magdalena Wawrzyniak

 

Rejon nr VI

Akacjowa, Bartników, Cisowa, Cyprysowa, Czeska, Daleka, Dębowa, Działkowa, Gajowa, Gruntowa, Górna, Iglasta, Jodłowa, Leśna, Magazynowa, Miodowa, Modrzewiowa, Myśliwska, Obwodowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Poranek, Poryjewo, Pszczela, Sosnowa, Spiżowa, Stara Judzianka, Świerkowa, Warszawska (cała), Woskowa,, Wydmuchowo, Zwierzyniecka, Nowowarszawska (od nr 23 do końca), Wrzosowa.

Janina Jabłońska

 

Rejon nr VII

Agatowa, Białostocka, Bliska, Bursztynowa, Brylantowa, Chopina, Cicha, Daniela, Diamentowa, Fabryczna, Jelenia, Krańcowa, Kryształowa, Księżycowa, Lipowa (39, 41b, 43abc, 45abc, 73abc, 75abc, 77ab, 79abc), Łagodna, Łosia, Miedzytory, Miła, Miłkowskiego, Moniuszki, Nadbrzeżna, Niedźwiedzia, Odległa, Ogińskiego, Parkowa (2 i 4), Podmiejska, Poprzeczna, Rysia, Rzeczna, Sarnia, Słoneczna, Sportowa, Strzelecka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Wesoła, Wieniawskiego, Wróblewskiego, Zajęcza, Zina (3, 3a).

Krystyna Kośko

 

Rejon nr VIII

Bażantowa, Bociania, Czajki, Gęsia, Gołębia, Kacza, Kołowa, Krucza, Jaskółcza, Jastrzębia, Lipowa (od 3-go Maja do os. Podlasie, 65b, 67, 69abc, 71abc, 81, 87, 98), Łabędzia, Partyzancka, Pawia, Piłsudskiego (od nr 16 do 26), Podlasie, Słomiana, Słoneczna, Słowicza, Sowia, Sokola, Spadowa, Spiralna, Studzienna, Wilgi, Żabia, Żurawia.

Adam Wróbel

 

Rejon nr IX

Długa, Dolna, Elektryczna, Handlowa, Kłosowa, Kołłątaja, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Owocowa, Poddolna, Południowa, Prusa, Sadowa, Siewna, Sienkiewicza, Staszica, Warzywna, Zbożowa, Żeromskiego, Reja.

Katarzyna Kendyś

Rejon nr X

 

Dziewiatowskiego, 30go Maja (do skweru), Konopnickiej, Millenium, Mostowa, Nałkowskiej, Okopowa, Ponieckiej, Pszeniczna, Sawickiej, Skłodowskiej, Słonecznikowa, Ściegiennego, Urodzajna, Żytnia.

 

Sylwia Berk