WAKACJE W ŚWIETLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ PRZY MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W HAJNÓWCE

Gry, zabawy i zajęcia dzieci na wakacjach.Tegoroczne wakacje w Świetlicy Socjoterapeutycznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce upływają niezwykle atrakcyjnie i wesoło. Zajęcia dostosowane są do zainteresowań dzieci rozwijając w ten sposób ich kreatywność i pomysłowość.

Największą popularnością cieszyły się zajęcia plastyczne: Kwitnące łąki” – wycinanka z kolorowego papieru, Emotikony” – wyklejanka pestkami pigwy oraz warsztaty decoupage i wyplatania z papierowej wikliny.

Nie zabrakło gier i zabaw świetlicowych oraz podwórkowych.

Wiele radości przyniosły wszystkim wyjścia do Rodzinnej Strefy Zabaw przy Hajnowskim Domu Kultury i do Parku Miejskiego na plac zabaw. Ponadto odbyła się także piesza wycieczka na zajęcia edukacyjne w Nadleśnictwie Hajnówka, podczas których dzieci miały okazję poznać życie zwierząt zamieszkujących nasze pobliskie lasy.

W dniu 23 lipca 2020 r. w placówce odbyło się spotkanie z Panem Tomaszem Frankowskim – posłem do Parlamentu Europejskiego IX kadencji i byłym polskim piłkarzem reprezentacji Polski. W trakcie odwiedzin podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce otrzymali plecaki szkolne, pudełka śniadaniowe, zdjęcia z autografami oraz piłkę do wspólnej gry w piłkę nożną. Jesteśmy za wszystko ogromnie wdzięczni.

Na tym wakacje się nie kończą. Kolejne atrakcje jeszcze przed nami.

Wychowawcy świetlicy